Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Posadzkarz

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MD Projekt Posadzki Przemysłowe wiodąca firma w branży posadzkarskiej wykonująca prace na renomowanych obiektach budowlanych w kraju zatrudni:

    Posadzkarz
    Miejsce pracy: Elbląg

    Opis stanowiska

    • Pracownik ogólnobudowlany, posadzkarz. Wykonawstwo posadzek przemysłowych betonowych, wykonawstwo posadzek żywicznych

    Wymagania od kandydata

    • doświadczenie w branży budowlanej,
    • umiejętność samodzielnego poruszania się na terenie budowy
    • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu Bus ( do 3,5 T )
    • mile widziane doświadczenie przy wykonawstwie posadzek żywicznych, epoksydowych
    • dyspozycyjność

    Co dobrego firma oferuje

    • różnorodny i samodzielny charakter pracy
    • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony lub inna forma zatrudnienia
    • dobre warunki płacowe wraz z gwarancją terminowości wypłaty wynagrodzenia ( możliwość tygodniowych rozliczeń )
    • wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
    • szkolenia gwarantujące rozwój zawodowy i osobisty

    Kontakt osobisty, mailowy lub telefoniczny:

    • MD Projekt ul. Królewiecka 215.
    • Tel.: 510 174 260
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom