Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Posadzkarz - Glazurnik

Illuma ABO firmie

10 00015 000 brutto / mies.
  • Sztokholm, Szwecja

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna i odpowiedzialna praca przy wykończeniu wnętrz w całorocznym budownictwie szkieletowym oraz starym budownictwie,

  • montaż płyty plywood, płyty K-G, szpachlowanie, szlifowanie, malowanie sufitu i ścian, HYDROIZOLACJA, wylewki, profilowanie spadu, wykonanie brodzika w kafelkach, kładzenie kafelek z rożnych materiałów, szlifowanie, sztukowanie, proponowanie aranżacji, fugowanie, podstawy instalacji wodnej i kanalizacyjnej, montaż baterii, wentylacji, listew drewnianych, metalowych, foderów okiennych, drzwi, mebli łazienkowych, odnawianie okien, malowanie mebli, drobne prace stolarskie, montaż oświetlenia, dodatkowo umiejętność wykonywania wylewki pod podłogę przemysłową oraz fundamenty, kładzenie paneli, kładzenie wykładzin.

  • Potrzebna jest dobra znajomość zasad budownictwa szkieletowego, świetna znajomość pracy posadzkarza, glazurnika, umiejętność posługiwania się sprzętem nowej generacji, samodzielność, komunikacja z klientem.

Nasze wymagania

  • wymagane jest wykształcenie zawodowe - czeladnik lub mistrz - posadzkarz, glazurnik

  • wymagana jest minimalna pięcioletnia praktyka na stanowisku posadzkarz, glazurnik

  • mile widziana jest bardzo dobre tapetowanie oraz tynkowanie, szpachlowanie i malowanie

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego

  • dobra kondycja fizyczna, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  • ponadto kultura osobista, umiejętność pracy w zespołach, bezkonfliktowość, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych, zaradność, energiczność oraz kreatywność.

Mile widziane

Doswiadczenie pracy poza granicami Polski, pozwolenie na skylift, rusztowania, kladzenie tapet, murowanie i tynkowanie, doswiadczenie z kladzeniem kamienia.

Bardzo pomaga w pracy wyjazdowej zaciecie sportowe i turystyczne, ciekawosc nowego kraju i otwarosc na ludzi.

To oferujemy

  • całoroczną pracę na kilka następnych lat,

  • zatrudnienie na umowę o pracę w szwedzkiej firmie,

  • dobre wynagrodzenie,

  • wypłaty i podróże do domu – raz w miesiącu, wyjazdy na wakacje i święta,

  • po naszej stronie są: auta służbowe, pełna odzież robocza, narzędzia i sprzęt , telefony służbowe, Internet,

  • gwarantowane są szkolenia, odzież robocza oraz wysoki standard BHP, dobrze zorganizowane biuro oraz magazyn towarowy, pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów w szwedzkich urzędach,

  • gwarantujemy współpracę z doświadczonymi kierownikami budów, dobrą atmosferę pracy, życzliwość i dobre wprowadzenie na stanowisko pracy, sprawną organizację firmy, wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów, czytelne i szybkie rozliczenia, rzetelność oraz ciekawe prace do wykonania, zazwyczaj u klientów prywatnych

  • bardzo dobre warunki zamieszkania w pakiecie - czysto, z pełnym wyposażeniem kuchni i pokojów, ogrodem, w centrum Sztokholmu, piękne tereny rekreacyjne po pracy –woda, lasy, trasy biegowe i miejsca do ćwiczeń, kulturalni współpracownicy, kluby sportowe, morsowanie, kąpieliska,

  • roczny karnet na basen i siłownie,

  • oferujemy kursy językowe prowadzone w trybie online po pracy – tylko dla naszej grupy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • mieszkanie służbowe

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dodatkowy urlop

  • bezplatny internet

O nas

Firma budowlana zajmująca się budownictwem szkieletowym - budowa od podstaw na kilku kondygnacjach pod klucz, przebudową i remontami oraz wykańczaniem wnętrz - w tym łazienek i kuchni, dodatkowo tynkowaniem i murowaniem, robotami ziemnymi, pracami betoniarskimi oraz dekarskimi. Bardzo dużo prac stolarskich wewnątrz i na zewnątrz, prace głównie dla klientów prywatnych. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów i jesteśmy cenieni za kompetencje oraz organizacje pracy, kulturalny, profesjonalny personel i dobry czas wykonania zadań.