Logo Pracuj.pl

Pośrednik/czka pracy

Fundacja AktywizacjaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązanie współpracy z firmami zainteresowanymi zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami,
  • współpraca z pracodawcami w procesie zatrudnienia i adaptacji w miejscu pracy,
  • prowadzenie konsultacji z uczestnikami projektu,
  • sporządzanie comiesięcznych raportów, dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • minimum półroczne doświadczenie w obszarze rynku pracy lub HR,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność efektywnego planowania i dobrej organizacji pracy,
  • znajomość MS Office,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością.

To oferujemy

  • umowę o pracę (pół etatu),
  • pracę we wspierającym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • biuro zlokalizowane w Centrum Warszawy – okolice Dworca Centralnego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowy urlop
  • kuchnia pełna zdrowej żywności
  • dofinansowanie do hobby

DBAMY, BY NASZE PROCESY REKRUTACJI BYŁY DOSTĘPNE!

Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy, w sposób szczególny do kandydowania zachęcamy osoby wywodzące się z tej grupy. Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem / rekruterką lub uzupełniając odpowiednie pola w formularzu rekrutacyjnym.

CZEKAMY NA TWOJE CV!

#AKTYWUJPRACĘ

WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI I ZNAJDZ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA!

Dziękujemy za Twój czas poświęcony na zapoznanie się z nasza ofertą!

Obiecujemy starannie przyjrzeć się wszystkim cv, które zostaną do nas wysłane. Szanujemy Twój czas, dlatego możesz liczyć na feedback na temat swojej aplikacji w postaci maila. Osobiście skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, by zaprosić ich do kolejnego etapu rekrutacji.

Nr certyfikatu 947

Fundacja Aktywizacja

Jesteśmy Fundacją, która od ponad 30 lat z pasją i zaangażowaniem działa na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami, wspierając ich w realizowaniu swojego potencjału i celów zawodowych na rynku pracy. Dzięki działaniom i wsparciu naszych ekspertów każdego roku ok. 700 osób z niepełnosprawnościami podejmuje zatrudnienie. Od 2004 roku prowadzimy Agencję Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (certyfikat 947 i 947/1a), która wspiera pracodawców w realizacji kompleksowych procesów szkoleniowych i rekrutacyjnych, mających na celu zatrudnienie pracowników z niepełnosprawnościami, zarządzanie zespołem różnorodnym, przeprowadzanie audytów dostępności oraz wdrażanie i optymalizację projektów z obszaru CSR. Nasze działania realizujemy w 13 Oddziałach regionalnych, obejmując wsparciem pracodawców i osoby z niepełnosprawnościami w całym kraju.

Naszą misję i cele realizujemy w oparciu o wartości, które wyznaczają standardy naszej pracy. Zaangażowanie, innowacyjność, doświadczenie, profesjonalizm, otwartość i odpowiedzialność - to one są fundamentem relacji, które budujemy zarówno z naszymi Pracownikami, Kandydatami, Klientami, jak i Partnerami biznesowymi i instytucjonalnymi.

Wierzymy, że nasza praca ma sens, bo przyczynia się do poprawy jakości życia naszych Klientów z niepełnosprawnościami i wspiera biznes w licznych wyzwaniach związanych z procesem zatrudnianiem i inkluzji osób z niepełnosprawnościami do organizacji.

Pośrednik/czka pracy, Warszawa