Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pośrednik - Doradca ds. Nieruchomości

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-12-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    NOVA HAUS NIERUCHOMOŚCI świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Naszym atutem jest ambicja i motywacja. Stawiamy sobie wysokie cele i zawsze je osiągamy. Szukamy osób, które mogą wesprzeć nasz zespół i dołożą swoją ciekawą osobowość. Praca jest bardzo zróżnicowana, zarówno w biurze jak i w terenie.

    W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pośredników - agentów z doświadczeniem zawodowym.

    Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

    • Chcesz mieć wysokie zarobki, będące wielokrotnością średniej krajowej
    • Lubisz pracować z klientem
    • Marzysz o sukcesie zawodowym i lubisz się rozwijać
    • Nieruchomości są Twoją pasją
    • Chcesz rozwijać się współpracując z najlepszymi i ucząc się od nas

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis Stanowiska:

    • pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem w Poznaniu i w okolicy
    • kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji kupna/sprzedaży i najmu/wynajmu nieruchomości
    • przygotowywanie obsługi prawnej transakcji sprzedaży nieruchomości we współpracy z naszą Kancelarią Notarialną i z ich opieką
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • przygotowanie i przeprowadzanie prezentacji w terenie
    • aktywna współpraca z doradcą kredytowym, z którym pracujemy od lat
    • budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami

    Wymagania:

    • doświadczenie poparte aktywną sprzedażą
    • zainteresowanie tematyką nieruchomości
    • wysoka motywacja do pracy i realizacji celów
    • odpowiedzialność i bardzo wysoka kultura osobista / etyka zawodowa
    • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym będą bardzo ważnym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, ambitnym i kreatywnym zespole
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy
    • nadzór i opiekę nad transakcjami
    • pomoc i wiedzę w zakresie nieruchomości oraz prawa
    • w pełni wyposażone miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji - samo centrum Poznania
    • narzędzia potrzebne do pracy: telefon służbowy, aparat fotograficzny, komputer oraz nowoczesny system zarządzania ofertami i kontaktami z klientami, bazy nieruchomości z rynku wtórnego oraz pierwotnego
    • warunki współpracy i zatrudnienia omówimy na spotkaniu - mamy indywidualne podejście do każdego pracownika

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nova Haus Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Nova Haus Nieruchomości, Mariusz Kończak z siedzibą w Poznaniu przy ul. Małe Garbary 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom