Logo Pracuj.pl

Pośrednik Nieruchomości - Opiekun Klienta

Sempre NieruchomościO firmie

  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie ofert nieruchomości,
  • aktywne kontakty telefoniczne z Klientami,
  • praca z Klientem Sprzedającym i Kupującym nieruchomości,
  • prezentacja i weryfikacja ofert nieruchomości,
  • analiza rynku nieruchomości,
  • współpraca z Zespołem i innymi działami firmy,
  • utrzymywanie stałej aktywności zawodowej,
  • sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych zadań,
  • podtrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientami,
  • budowanie i utrzymywanie wizerunku firmy na najwyższym poziomie.

Nasze wymagania

  • samodyscyplina,
  • dojrzałość i zdecydowanie,
  • umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy,
  • motywacja do zarabiania dużych pieniędzy,
  • pracowitość i systematyczność,
  • skrupulatność i dokładność,
  • chęć samorozwoju i ciągłego doskonalenia się,
  • upór i samozaparcie w dążeniu do realizacji celu,
  • dyspozycyjność (często spotkania z Klientami w godzinach wieczornych),
  • wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne,
  • entuzjazm i pozytywne podejście do życia.

To oferujemy

  • szkolenie wstępne na Pośrednika Nieruchomości,
  • systematyczne szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki,
  • dostęp do programów niezbędnych w działalności biura nieruchomości,
  • nieograniczone zarobki uzależnione od zaangażowania i efektywności pracy,
  • pozytywną atmosferę,
  • profesjonalne i eleganckie miejsce pracy.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • świętowanie urodzin
  • wdrożenia i szkolenia

Opis stanowiska

Masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta? Straciłeś zatrudnienie przez pandemię lub obawiasz się o swoją przyszłość? To idealny czas na wejście w branżę nieruchomości, która będzie działała zawsze i wszędzie.

Jeśli chcesz rozpocząć pracę jako Pośrednik Nieruchomości, ale nie masz wiedzy i doświadczenia, to pomożemy Ci w zdobyciu nowych umiejętności poprzez nasz innowacyjny system szkoleń!

Lubisz ludzi i kontakt z nimi? To świetnie. Praca jako Opiekun Klienta Sempre wymaga nieustannego kontaktu z ludźmi – zarówno tego bezpośredniego, jak i wirtualnego. Wymaga też dużego zaangażowania i umiejętności interpersonalnych. Każdy członek naszego Zespołu kieruje się zasadami etyki oraz potrafi budować relacje i zaufanie.

Oferujemy kompleksowe szkolenie wstępne, stały rozwój i pogłębianie wiedzy z zakresu obrotu nieruchomościami oraz pracę w życzliwym Zespole, którego cel to satysfakcja z wykonywanej pracy i profesjonalna obsługa Klienta.

Działamy stosując nowoczesne metody i narzędzia, mamy sprawdzone sposoby na godne zarabianie pieniędzy. Systematyczna praca prowadzi do satysfakcjonujących wyników finansowych bez limitu.

Sempre Nieruchomości

Sempre Nieruchomości to nowoczesna firma specjalizująca się w zakresie szeroko rozumianego pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości.

Pośrednik Nieruchomości - Opiekun Klienta, Wałbrzych