Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pośrednik nieruchomości

FNP INTERNATIONAL AGENCY sp. z o.o.O firmie

6 9009 800 brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

www.flipnapierwotnym.pl

W związki z dynamicznym rozwojem FNP International Agency Sp. z o.o, firmy która działa w branży nieruchomości, poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Obowiązki:

  • spotkania z kontrahentami i Klientami na terenie całej Polski (to nie jest sprzedaż)
  • udział w spotkaniach biznesowych
  • negocjacje warunków umów
  • tworzenie ofert handlowych
  • obsługa posprzedażowa (kontakt mailowy, telefoniczny, spotkania w terenie)
  • udział w spotkaniach branżowych i konferencjach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w biurze nieruchomości lub pokrewnym
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (1 tydzień w miesiącu)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doskonałe zdolności negocjacyjne
  • dobra prezencja
  • wysoka komunikatywność i pozytywne usposobienie
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie (na okresie próbnym 5000 zł netto, podstawa + premia)
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy :)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne