Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pośrednik Nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zapraszamy do pracy w firmie działającej na rynku ok. 20 lat. Działamy na rynku lokalnym,
    tylko w najbliższej okolicy naszej siedziby.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy pośrednika nieruchomości, niekoniecznie z doświadczeniem, przyuczamy do zawodu. Niezbędne jest prawo jazdy. Dyspozycyjność. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz od 8-18. Często jest to praca w terenie, godziny pracy dostosowujemy do klienta.

    Serdecznie zapraszamy!

    Wymagania:

    Od kandydata wymagamy dyspozycyjności, podejścia do każdego klienta indywidualnie, obowiązkowości, współpracy w zespole.

    Oferujemy:

    Kandydat nie musi mieć wykształcenia w tym kierunku, najważniejsze żeby posiadał cechy dobrego handlowca, osoby bez doświadczenia przejdą bezpłatne szkolenie.
    Istnieje możliwość zawarcia umowy o pracę, wynagrodzenie uzależnione jest od obrotów, jakie kandydat bedzie przynosił firmie.
    Siedziba firmy znajduje się w Warszawa pod adresem: Warszawa Wesoła 05-075 ul. W. Raczkiewicza 11a.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego)
    klikając w przycisk aplikowania.