Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pośrednik Pracy

  • Nowy Targ, małopolskie
  • Specjalista
  • 12.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szanowni Państwo,

    Work Service S.A. to firma zatrudniająca ludzi z pasją. Poprzez swoje spółki realizujemy wiele projektów unijnych w całej Polsce skierowanych do różnych grup docelowych. W każdym przypadku stosujemy zindywidualizowane podejście, zapewniając rozbudowaną  ścieżkę rozwoju.

    W ramach naszych obecnych i przyszłych projektów poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowy Targ

    ZADANIA:

    • stały monitoring lokalnego rynku pracy (głównie powiaty: nowotarski, suski i tatrzański), w tym m.in. lokalnej prasy, lokalnych portali z ofertami pracy
    • rekrutacja potencjalnych pracowników (uczestników projektu) i pozyskiwanie pracodawców
    • nawiązywanie kontaktów z lokalnymi przedsiębiorcami
    • bieżące utrzymywanie kontaktu osobistego i telefonicznego z potencjalnymi pracodawcami
    • współpraca z partnerami wspierającymi proces pozyskiwania ofert pracy (m.in. grupą Work Service S.A, Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia, organizacją PRACODAWCY RP, lokalnymi agencjami zatrudnienia)
    • bezpośredni kontakt z uczestnikami projektu
    • stała współpraca z doradcami zawodowymi w zakresie ścieżki wsparcia udzielanej uczestnikom projektów

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe/zawodowe - mile widziane studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa pracy oraz licencja zawodowa pośrednika pracy
    • Udokumentowane minimum roczne doświadczenie w pośrednictwie pracy – poparte referencjami, protokołami odbioru lub umowami.
    • Doświadczenie w pracy z różnymi grupami docelowymi, w tym przede wszystkim w obszarze aktywizacji zawodowej (m.in. osoby młode - do 29. roku życia, w tym niepracujące i nie uczące się)
    • Komunikatywność
    • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • Samodzielność
    • Duża mobilność
    • Prawo jazdy kat.B

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę o współpracy (własna działalność gospodarcza) lub umowę zlecenie
    • Realizację bardzo ciekawych i innowacyjnych projektów
    • Pracę na terenie województwa małopolskiego (biuro w Nowym Targu)
    • Dostęp do innowacyjnych metod i narzędzi aktywizacji zawodowej
    • Przyjazną atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."