Logo Pracuj.pl

Pośrednik sprzedaży opieki medycznej

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.O firmie

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Zygmunta Słomińskiego 19

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych klientów biznesowych (firmy zatrudniające powyżej 50 pracowników)
  • prowadzenie spotkań handlowych z klientami zgodnie z obowiązującym standardem
  • doradztwo w zakresie rozwiązań zdrowotnych
  • realizacja planu sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • własny portfel kontaktów biznesowych
  • otwartość na nowe kontakty i znajomości
  • umiejętność zarządzania własnym czasem
  • samodzielność i przedsiębiorczość
  • własna działalność gospodarczą lub gotowość do jej założenia

To oferujemy

  • możliwość współpracy z liderem na rynku branży medycznej
  • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • współpracę B2B

Pośrednik sprzedaży opieki medycznej, Zygmunta Słomińskiego 19, Warszawa