Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

GEPHOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ OPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie całego procesu marketingu i sprzedaży nieruchomości, kompletowanie dokumentów

  • współpraca z bankami, kancelarią notarialną

  • współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje

  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • realizacja celów sprzedażowych

  • analiza lokalnego rynku w trakcie sprzedaży mieszkań (weryfikacja cen i tempa sprzedaży)

Nasze wymagania

  • gotowość do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju

  • wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji

  • bardzo dobrej organizacji pracy i energii w działaniu

  • umiejętności słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków

  • umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

  • odpowiedzialności i punktualności

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • doświadczenie w branży nieruchomości (mile widziane)

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i udział w interesujących projektach

  • przyjazną atmosferę w pracy

GEPHOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ OPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy deweloperem z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym.

Działamy zgodnie z obowiązującymi wymogami i najlepszymi standardami, a współpraca z najlepszymi architektami i wykonawcami owocuje zadowoleniem klientów.

Od 2003 roku jesteśmy obecni na wielkopolskim rynku nieruchomości – rynku pierwotnym i wtórnym, dlatego znamy go od podszewki. Wiemy, gdzie warto nabywać teren pod zabudowę, gdzie budować i kupować domy i mieszkania.

Przewiń do profilu firmy