Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Emidom Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prezentacje nieruchomości,

  • koordynowanie procesu sprzedaży,

  • kompleksowa obsługa transakcji i prowadzenie negocjacji,

  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy,

  • bieżąca obsługa klientów oraz budowanie pozytywnych relacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta,

  • posiadanie umiejętności negocjacyjnych i handlowych,

  • dobra organizacja pracy,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • entuzjazm i zapał do realizacji celów,

  • nastawienie na efekty swojej pracy,

  • licencja pośrednika będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjny system prowizyjny nawet do 65%,

  • wynagrodzenie podstawowe na start,

  • wsparcie osób z dużym doświadczeniem w tym indywidualnego mentora,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • bazę klientów, która ułatwi Twój start,

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość odbycia szkoleń organizowanych przez firmę,

  • program biurowy online.

O nas

Od ponad 15 lat pomagamy spełniać marzenia związane z nieruchomościami. Zrealizowaliśmy liczne transakcje w Warszawie i okolicach.

Emidom tworzą przyjaźni ludzie, którzy wzajemnie się wspierają. Jeśli chcesz z nami pracować i zarabiać więcej wyślij do nas swoje CV.