Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PostgreSQL DevOps Engineer

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Numer referencyjny: /MB/GRMT/DP/D/CS/ŁK7624

    Szukamy Ciebie jeśli:

    Posiadasz:

    • Doświadczenie w pracy w przynajmniej jednej technologii z relacyjnych baz danych PostgreSQL, Oracle, Sybase lub MS SQL jako administrator lub deweloper
    • Znajomość systemów operacyjnych RHEL lub Solaris

    Dodatkowo zapunktujesz za:

    • Doświadczenie w pracy z bazami danych PostgreSQL 9.x lub 10.0 lub innej relacyjnej bazie danych
    • Doświadczenie w pracy bazami danych NoSQL - Cassandra
    • Doświadczenie jako programista T-SQL lub PL/SQL
    • Doświadczenie w pisaniu skryptów Linux’owych
    • Znajomość rozwiązań z obszaru Continuous Delivery (Git, Jenkins, Ansible, Puppet)

    Jak pracujemy

    W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania

    umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
    8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
    Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    40%
      - Utrzymanie

    30%
      - Nowe funkcjonalności

    30%
      - Automatyzacja

    Pozostałe wymagania

    • Zaangażowanie, otwartość, komunikatywność
    • Energia i skuteczność
    • Odpowiedzialność
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Doświadczenie związane z pracą w międzynarodowym środowisku
    • Doświadczenie w pracy zgodnie z metodologią SCRUM
    • Certyfikaty IT
    W ING Tech Poland dbamy o:
    Nad Twoja rekrutacją czuwają:

    Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z podanym numerem referencyjnym /MB/GRMT/DP/D/CS/ŁK7624 w temacie e-maila, za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, w celu przeprowadzenia procesu niniejszej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie danych osobowych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie art.22(1) §1 Kodeksu Pracy.
    Zostałam/em poinformowana/y, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w dowolnym czasie.

    Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.

    W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat.