Oferta pracy

Power BI Developer

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Integer Group Services Sp. z o.o

Cybernetyki 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymywanie modeli danych oraz raportów w Power BI

  • Integracja i transformacja danych z różnych źródeł z użyciem Power Query i Power BI Dataflows

  • Tworzenie zapytań do Hurtowni Danych z użyciem SQL oraz tworzenie zaawansowanych miar biznesowych w DAX

  • Projektowanie warstwy wizualnej oraz UX/UI dla raportów w Power BI

  • Współpraca z obszarami biznesowymi w zakresie definiowania wymagań biznesowych

  • Zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych w zakresie technologii Power BI

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji modeli i raportów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Power BI Developer, BI Developer lub jako Analityk Biznesowy z doświadczeniem w technologii Power BI

  • Praktyczna znajomość Power BI, SQL, DAX, Power Query (M)

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie koncepcji BI / DWH i modelowania danych

  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań Business Intelligence, opartych na rozwiązaniach Cloud

  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie wizualizacji danych oraz dbałość o szczegóły i estetykę

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i dbałość o jakość danych

  • Umiejętność budowania relacji z klientami wewnętrznymi

  • Samodzielność, kreatywność i dociekliwość

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy z systemami bazodanowymi SQL Server/Azure SQL Database, Azure Analysis Services, Azure Data Lake, Google Analytics

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Aktualnie, w związku z rozwojem zespołu Modelowania i Wizualizacji Danych poszukujemy nowych osób, które będą chciały do nas dołączyć!

Lokalizacja: Warszawa lub Kraków albo w 100% zdalnie, z innych lokalizacji

Przewiń do profilu firmy