Logo Pracuj.pl

Analityk Power BI

USP ZdrowieO firmie

USP Zdrowie

Poleczki 35

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Power Apps

  • Power Query

  • MS Office

Twój zakres obowiązków

  • Komunikacja z Zespołem Commercial w celu odpowiadania na potrzeby biznesowe
  • Uzgadnianie wymagań, tworzenie, modyfikacja oraz utrzymywanie raportów w PowerBI
  • Zbieranie potrzeb, budowa oraz zarządzanie raportami w PowerBI
  • Praca na wielu źródłach danych
  • Korzystanie z języków programowania: SQL, DAX, M, Python
  • Uzgadnianie struktury danych wsadowych potrzebnych do budowy nowych raportów
  • Współdziałanie z osobami odpowiedzialnymi za dane od strony technicznej
  • Budowa relacji z właścicielami biznesowymi poszczególnych obszarów i pomoc w adresowaniu ich potrzeb raportowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego lub Power BI Developera
  • Bardzo dobra znajomość Power BI, DAX/M – warunek niezbędny
  • Umiejętność zastosowania w praktyce języka SQL w budowaniu kwerend
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemu oraz rozwój nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy z dużymi relacyjnymi bazami danych z zastosowaniem języka R lub Python
  • Wizualizacja danych w sposób czytelny i zrozumiały dla odbiorców biznesowych
  • Umiejętności komunikacyjne: aktywne i uważne słuchanie
  • Umiejętność konceptualizacji tj. przekładania potrzeb biznesowych na kształt finalnego raportu
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole analitycznym
  • Szeroki pakiet szkoleń m. in R, Python, Power BI. Excel, SQL, VBA
  • Możliwość pracy zdalnej w nowoczesnym środowisku IT
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: pakiet sportowy, karta kulturalna lub dofinansowanie do wypoczynku
  • Wszystko, co niezbędne do wykonywania zadań: komputer, smartfon, także do celów prywatnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Analityk Power BI, Poleczki 35, Ursynów, Warszawa