Oferta pracy

Analityk Power BI

USP Zdrowie

  • Poleczki 35, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

USP Zdrowie

Poleczki 35

Ursynów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Power Apps

  • Power Query

  • MS Office

Twój zakres obowiązków

  • Komunikacja z Zespołem Commercial w celu odpowiadania na potrzeby biznesowe

  • Uzgadnianie wymagań, tworzenie, modyfikacja oraz utrzymywanie raportów w PowerBI

  • Zbieranie potrzeb, budowa oraz zarządzanie raportami w PowerBI

  • Praca na wielu źródłach danych

  • Korzystanie z języków programowania: SQL, DAX, M, Python

  • Uzgadnianie struktury danych wsadowych potrzebnych do budowy nowych raportów

  • Współdziałanie z osobami odpowiedzialnymi za dane od strony technicznej

  • Budowa relacji z właścicielami biznesowymi poszczególnych obszarów i pomoc w adresowaniu ich potrzeb raportowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego lub Power BI Developera

  • Bardzo dobra znajomość Power BI, DAX/M – warunek niezbędny

  • Umiejętność zastosowania w praktyce języka SQL w budowaniu kwerend

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemu oraz rozwój nowych umiejętności

  • Umiejętność pracy z dużymi relacyjnymi bazami danych z zastosowaniem języka R lub Python

  • Wizualizacja danych w sposób czytelny i zrozumiały dla odbiorców biznesowych

  • Umiejętności komunikacyjne: aktywne i uważne słuchanie

  • Umiejętność konceptualizacji tj. przekładania potrzeb biznesowych na kształt finalnego raportu

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole analitycznym

  • Szeroki pakiet szkoleń m. in R, Python, Power BI. Excel, SQL, VBA

  • Możliwość pracy zdalnej w nowoczesnym środowisku IT

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: pakiet sportowy, karta kulturalna lub dofinansowanie do wypoczynku

  • Wszystko, co niezbędne do wykonywania zadań: komputer, smartfon, także do celów prywatnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie