Logo Pracuj.pl

Power Platform Developer

IN4GE sp. z o.o.O firmie

  • Siedziba firmy
    Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics

  • Microsoft Power Platform

Mile widziane

  • SQL

  • C#

  • .NET

  • Java

  • JavaScript

O projekcie

Na etapie rozmowy ustalimy wspólnie do którego zespołu możesz dołączyć - gwarantujemy pracę w ciekawych projektach, wsparcie merytoryczne na każdym etapie wdrożenia oraz dostęp do najnowszych technologii.

Prowadzimy projekty zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, głównie dla Klientów z sektora finansowego - banków, ubezpieczycieli oraz firm z sektora retail.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, rozwijanie i wdrażanie rozwiązań opartych na platformie Power Automate i Power Apps.
  • Tworzenie dedykowanych aplikacji biznesowych, automatyzacja procesów i integracja z innymi systemami.
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów w celu zrozumienia potrzeb biznesowych i dostosowania rozwiązań do wymagań firmy.
  • Konfigurowanie i dostosowywanie platformy Power Platform w celu zapewnienia optymalnej wydajności i funkcjonalności.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z Power Platform lub Dynamics 365.
  • Dobra znajomość co najmniej jednego języka programowania (preferowane C#, .Net, Java lub JavaScript).
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2).

  • Doświadczenie z SQL, projektowaniem baz danych oraz usługami sieciowymi.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • szkolenia wewnątrzfirmowe

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz projektu.
  • Możliwość bycia częścią międzynarodowych projektów.
  • Ambitne i rozwojowe projekty.
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie wdrożenia.
  • Dostęp do najnowszych technologii.
  • Praca w systemie zdalnym lub hybrydowym, w zależności od projektu i Twoich preferencji.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Wstępna weryfikacja telefoniczna

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Rozmowa techniczna

In4ge jest integralną częścią grupy In4mates. Zajmujemy się dostarczaniem narzędzi i oprogramowania dopasowanych do potrzeb naszych klientów oraz doradztwem, wdrożeniami, outsourcingiem i audytami IT.

Zrzeszamy najlepszych ekspertów z branży IT w obszarach programowania, testów, analiz i administracji, przykładając dużą uwagę do dopasowania oczekiwań naszych współpracowników do wymagań projektowych Klientów.