Oferta pracy

PowerBI Frontened Developer

Ciech S.A.O firmie

  • Wspólna 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ciech S.A.

Wspólna 62

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwój środowiska raportowego w Grupie CIECH

  • współpraca z zespołami analitycznymi po stronie biznesu, w celu identyfikacji potrzeb i wdrażania rozwiązań analitycznych z wykorzystaniem DWH i PowerBI

  • projektowanie i implementacja raportów PowerBI

  • zarządzanie procesem certyfikacji informacji, zgodnie z korporacyjnymi regułami zarządzania informacją

  • współpraca z zespołami developerskimi BI oraz Data Quality, w celu zapewnienia odpowiedniej jakości danych do raportowania

  • rozwój kompetencji PowerBI w zespołach analitycznych po stronie biznesu (realizacja programu adopcji PowerBI w Grupie)

Nasze wymagania

  • min. 2- letnie doświadczenie na stanowisku Developera PowerBI

  • dobra znajomość rozwiązań PowerBI, w tym programowanie DAX/M, PowerBI Query, Power Apps

  • znajomość programowania SQL, doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych

  • doświadczenie w modelowaniu danych, przepływów danych

  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z klientami i zbieraniu wymagań biznesowych (cele biznesowe, potrzeby i cele użytkowników, wskaźniki pomocnicze, specyfikacje techniczne, źródła danych)

  • solidna znajomość najlepszych praktyk w zakresie wizualizacji danych i projektowania informacji w połączeniu z wyjątkową dbałością o szczegóły, przejrzystość i estetykę

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy ze źródłami danych SAP

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w spółce giełdowej, jednym z liderów polskiego przemysłu

  • pracę w dobrej atmosferze, z wyjątkowymi ludźmi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4