Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PPC Specialist

Sales & More SA

  • Bednarska 7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bednarska 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie, implementacja i prowadzenie kampanii w środowisku Google Ads nastawionych na generowanie konkretnych wyników dla wiodących Reklamodawców na polskim rynku

  • Dostarczanie celnych i przekładających się na realne rezultaty rekomendacji mediowych w zakresie Google Ads

  • Analiza i optymalizacja struktur, reklam oraz fraz w kampaniach

  • Praca nad stronami docelowymi dla prowadzonych kampanii

  • Raportowanie oraz wyciąganie insight’ów z kampanii

  • Przeprowadzanie testów i wdrażanie własnych pomysłów optymalizacyjnych

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu i planowaniu kampanii Google Ads

  • Potrafisz logicznie myśleć, analizować liczby, łączyć fakty, wyciągać wnioski i proponować konkretne, czasem niestandardowe rozwiązania

  • Lubisz pracować zarówno z liczbami jak i ludźmi

  • Znasz dobrze Excel i PowerPoint

  • Masz umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji przed klientem

  • Lubisz się uczyć, lubisz pogłębiać swoją wiedzę i chcesz wdrażać nowe rozwiązania dla największych reklamodawców w Polsce

To oferujemy

  • Wsparcie na starcie, czyli autorski program onboardingowy

  • Przyjazną i kreatywną atmosferę i niekorporacyjny styl

  • Dostęp do unikalnego know-how w dziedzinie marketingu internetowego i e-commerce

  • Określoną ścieżkę rozwoju, gdzie progres jest ważniejszy niż staż:)

  • Pracę w dużym zespole pozytywnych i kreatywnych specjalistów, którzy są otwarci i uczą się nawzajem od siebie

  • Stabilną formę zatrudnienia

  • Przestrzeń do rozwoju i dużą porcję swobody w działaniu

  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między 7:30 a 10:00).

  • System kafeteryjny, dzięki któremu samodzielnie wybierasz na co przeznaczasz swoje punkty: karta Multisport, bilety do kina czy teatru, a może kurs online?

  • Bogaty pakiet medyczny, który obejmuje wizyty specjalistyczne w całej Polsce – dla każdego od samego początku + opcja pakietu partnerskiego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Możliwość udziału w wybranych przez siebie szkoleniach i konferencjach branżowych.

  • Wymiana wiedzy z różnych obszarów Digital Marketingu

  • Lekcje języków obcych na wyciągnięcie ręki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Witamy w świecie Sales&More! Jesteśmy polską firmą, która od 12 lat robi wielkie rzeczy w obszarze performance marketingu. Każdego dnia zespół naszych specjalistów wykorzystuje autorskie metody współpracy z mediami internetowymi opanowując przy tym sztukę optymalizacji do perfekcji. Ludzie i liczby – to właśnie tutaj kryje się nasz sukces. Jeśli lubisz jedno i drugie, to znaczy, że łączy nas naprawdę wiele!

Przewiń do profilu firmy

Do zobaczenia na Bednarskiej 7!

Chętnie porozmawiamy o Twoich i naszych planach.