Oferta pracy

PR and Communications Specialist

Konica Minolta Business Solutions Polska

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Krakowiaków 44

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i prowadzenie działań z zakresu PR, content marketingu oraz komunikacji wewnętrznej Spółki w kanałach online i offline

  • Projektowanie oraz wdrażanie strategii treści oraz jej umiejętne przekładanie na obszar marketing automation i pozycjonowania w wynikach organicznych Google

  • Zarządzanie wielokanałowymi inicjatywami content marketingowymi (tworzenie treści, dystrybucja treści i jej optymalizacja) we współpracy z partnerami zewnętrznymi

  • Przygotowywane kalendarzy contentowych zbieżnych z celami biznesowymi Spółki oraz kalendarzem kampanii marketingowych

  • Redakcja, edycja oraz optymalizacja publikowanych treści pod kątem wybranych kanałów dystrybucji (social media, www); współtworzenie scenariuszy marketing automation

  • Współpraca z agencją SEO w obszarze content marketingu

  • Dbanie o sposób prezentacji produktów i usług w kanałach własnych (www, landing pages) mając na celu maksymalizacje działań z obszaru lead generation

  • Stałe audytowanie treści i ich optymalizacja zgodna z wytycznymi SEO

  • Współpraca z agencją PR

  • Budżetowanie projektów marketingowych B2B

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym lub pokrewnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: Marketing, Komunikacja i PR

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym - B2

  • Doświadczenie w realizacji kampanii marketingowych, mierzeniu i analizowaniu rezultatów prowadzonych działań

  • Doświadczenie w tworzeniu komunikatów marketingowych

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji marketingu

  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Brand24, IMM

  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Doskonałe zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi

  • Kreatywność i otwartość na podejmowanie nowych inicjatyw :)

Mile widziane

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku po stronie agencji PR

  • Doświadczenie w obszarze komunikacji B2B dla firm z branży nowych technologii

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym

  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Dofinansowanie do okularów

  • Karta sportowa na preferencyjnych warunkach

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Case study/ zadanie praktyczne

5

Informacja zwrotna

Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.