Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PR/Content Manager

PRAGMAGO SA

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynowanie i realizowanie działań komunikacyjnych, wizerunkowych

  • Budowa i realizacja strategii marki

  • Tworzenie unikalnych, angażujących treści marketingowych

  • Opracowanie i realizowanie strategii komunikacji w kanałach Social Media

  • Monitoring i raportowanie skuteczności działań oraz zasięgów tworzonych treści

  • Udział w pracach koncepcyjnych dotyczących rozwoju obszaru marketingu

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Facebook Ads Manager oraz Linkedin Campaing Manager

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wiedza na temat aktualnych trendów, narzędzi, praktyk, narzędzi używanych w digital marketingu

  • Mile widziana znajomość narzędzia Brand24

  • Mile widziana znajomość programów graficznych pakietu Adobe

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole, w którym można zawsze liczyć na wsparcie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet premiowy

  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop

  • Możliwość rozwoju osobistego przez udział w szkoleniach zewnętrznych

  • Możliwość awansu

PRAGMAGO SA

PRAGMAGO SA - jest to firma oferująca usługi finansowe B2B notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby

  • Która ma „lekkie pióro” i doświadczenie w tworzeniu treści w różnych formatach

  • Rozumie działalność firm w obszarze b2b, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru finansowania przedsiębiorców z sektora mikro i MSP

  • Jest otwarta na nowości, ma wiedze na temat aktualnych trendów i jest na bieżąco z wydarzeniami na świecie

  • Jest dobrze zorganizowana – potrafi zarządzać kilkoma projektami jednocześnie

  • Posiada wysokie umiejętności komunikacyjne, jest samodzielna w działaniu oraz kreatywna w rozwiązywaniu problemów