Logo Pracuj.pl

PR/Content Manager

PRAGMAGO SAO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynowanie i realizowanie działań komunikacyjnych, wizerunkowych
  • Budowa i realizacja strategii marki
  • Tworzenie unikalnych, angażujących treści marketingowych
  • Opracowanie i realizowanie strategii komunikacji w kanałach Social Media
  • Monitoring i raportowanie skuteczności działań oraz zasięgów tworzonych treści
  • Udział w pracach koncepcyjnych dotyczących rozwoju obszaru marketingu

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Facebook Ads Manager oraz Linkedin Campaing Manager
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza na temat aktualnych trendów, narzędzi, praktyk, narzędzi używanych w digital marketingu
  • Mile widziana znajomość narzędzia Brand24
  • Mile widziana znajomość programów graficznych pakietu Adobe

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole, w którym można zawsze liczyć na wsparcie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet premiowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop
  • Możliwość rozwoju osobistego przez udział w szkoleniach zewnętrznych
  • Możliwość awansu

PRAGMAGO SA - jest to firma oferująca usługi finansowe B2B notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Poszukujemy osoby

  • Która ma „lekkie pióro” i doświadczenie w tworzeniu treści w różnych formatach
  • Rozumie działalność firm w obszarze b2b, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru finansowania przedsiębiorców z sektora mikro i MSP
  • Jest otwarta na nowości, ma wiedze na temat aktualnych trendów i jest na bieżąco z wydarzeniami na świecie
  • Jest dobrze zorganizowana – potrafi zarządzać kilkoma projektami jednocześnie
  • Posiada wysokie umiejętności komunikacyjne, jest samodzielna w działaniu oraz kreatywna w rozwiązywaniu problemów

PR/Content Manager, Katowice