Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PR & IM Manager

PLATINIUM CAST

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Generowanie publikacji PR w prasie i online vs KPI brandów

  • Media & influencer relations - stały i bezpośredni kontakt z dziennikarzami, influencerami / blogerami

  • Przygotowywanie i dystrybucja materiałów prasowych

  • Przygotowywanie i koordynowanie konferencji prasowych oraz wszelkich innych spotkań prasowych

  • Znajomość rynku Influencer Marketing’u w Polsce, w zakresie specyfiki, organizacji, funkcjonowania i możliwości kooperacji

  • Umiejętność research’u influencerów i odpowiedniej ich rekomendacji wraz z argumentacją, w odniesieniu do wskazanego briefu projektu oraz marki (zarówno w ramach współpracy płatnej, jak i barterowej)

  • Koordynacja współpracy z influencer’ami: ustalenie warunków i koordynacja formalności, ustalenie zakresu współpracy, harmonogramu publikacji, egzekucja oraz follow up w celu zapewnienia terminowości aktywacji

  • Przygotowywanie, produkcja i dystrybucja przesyłek kreatywnych

  • Opracowywanie zestawień i raportów

  • Stały kontakt z klientem, akceptacja materiałów, raportowanie, udział w statusach etc.

  • Przygotowywanie prezentacji ofertowych dla stałych oraz nowych klientów

  • Czynny udział w spotkaniach oraz bieżący kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre wyczucie języka polskiego oraz umiejętność tworzenia i redagowania lekkich, kreatywnych tekstów

  • Bardzo dobra znajomość mediów - branża BEAUTY oraz LIFESTYLE

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy z wieloma projektami jednocześnie

  • Komunikatywność, inicjatywa, otwartość, kreatywne myślenie

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Znajomość pakietu MS Office, biegłość w posługiwaniu się Power Point

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym lub średnio-zaawansowanym

  • Masz analityczny umysł: umiesz wyciągać wnioski z prowadzonych działań i dawać odpowiednio uargumentowane rekomendacje

  • Doskonałe umiejętności prezentacji i obsługi klienta

Mile widziane

  • Odwaga i pewność siebie

To oferujemy

  • Różnorodność projektów dla lokalnych i globalnych marek

  • Wsparcie merytoryczne w wykonywaniu obowiązków

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowej firmie

  • Pakiet medyczny

  • Praca zdalna, spotkania w biurze w Warszawie tylko raz w miesiącu

Platinium Cast to jedna z najbardziej doświadczonych agencji beauty&fashion w Polsce, która od lat działa z sukcesami w tych obszarach, obsługując Klientów kompleksowo – począwszy od public relations, poprzez social media, a kończąc na szeroko pojętych kampaniach digitalowych. Dajemy perspektywę rozwoju, możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z topowymi markami z Polski, Europy i świata.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.