PR Konsultant - Brand Communications

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-06
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2018-05-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    QUESTIA SP. Z O. O SP. K

    Jesteśmy zespołem konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w PR i komunikacji. Od 2001 roku doradzamy międzynarodowym klientom jak najefektywniej prowadzić dialog z konsumentami oraz partnerami biznesowymi. Proponujemy strategie i wdrażamy działania, które przynoszą wymierne korzyści dla klientów. Wprowadziliśmy wiele nowych marek i firm do Polski. Nasza praca to ciągle wyzwania i nowe doświadczenia. Jeżeli komunikacja produktowa, korporacyjna i CSR nie są Ci obce - dołącz do naszego zespołu.

    PR KONSULTANT – BRAND COMMUNICATIONS

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: KON042018

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca obsługa klientów w zakresie działań komunikacyjnych dla klientów w branży FMCG i retail
    • opracowywanie prezentacji na bieżące potrzeby klientów
    • pisanie, redagowanie materiałów w języku polskim i angielskim
    • raportowanie wyników do klienta
    • współpraca z blogerami, influencerami, mediami tradycyjnymi
    • organizowanie wydarzeń specjalnych
    • tworzenie strategii i planów komunikacji
    • obsługa profili w mediach społecznościowych (LinkedIn, FB, instagram)
    • wsparcie zespołu konsultantów w projektach new-biznesowych agencji

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • min 4 lata doświadczenia pracy w agencji Public Relations
    • doświadczenia w pracy dla klientów z branży FMCG, B2B
    • doświadczenia w pracy z influencerami
    • łatwości tworzenia tekstów - tzw. lekkie pióro, wcześniejsze doświadczenie dziennikarskie mile widziane
    • znajomości obsługi profili w mediach społecznościowych (FB, instagram, LinkedIn,)
    • analitycznego i strategicznego podejścia
    • umiejętności opracowywania prezentacji na potrzeby klienta oraz NB
    • pasji i zaangażowania
    • umiejętności pracy w zespole, dokładności w pracy, łatwości nawiązywania kontaktów, proaktywnego podejścia do obsługi klienta, poszukiwania rozwiązań

    Znajomość języków obcych:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Dlaczego Questia?:

    • jesteśmy fajnym oraz profesjonalnym zespołem
    • u nas masz szansę pracować dla znanych marek i firm
    • oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • jesteśmy w centrum Warszawy

    Kontakt

    Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając funkcję APLIKUJ

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Questia z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.