Logo Pracuj.pl

PR Manager - Account Manager

COMMPLACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000–8 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami PR i marketingowymi w organizacji rozproszonej
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami agencji, mediami, dziennikarzami i innymi partnerami
  • monitorowanie rynku, działań konkurencji, analiza i badania rynkowe trendów branżowych, przygotowywanie analiz, raportów
  • zarządzanie zespołem copywriterów
  • tworzenie komunikatów prasowych, artykułów eksperckich i udzielanie odpowiedzi na zapytania mediów
  • współpraca z zespołami: analityków, grafików, programistów, działem sprzedaży i innymi zespołami agencji
  • tworzenie strategii PR i marketingowych
  • umiejętność raportowania i oceny analitycznej projektów
  • kreacja narzędzi i rozwiązań w obszarze PR i marketingu

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczeń w agencji marketingowej / PR / inne pokrewne (popartej sukcesami) - warunek konieczny
  • praktyczna znajomość narzędzi PR i marketingowych
  • łatwość redagowania tekstów oraz "lekkiego pióra"
  • silna samoorganizacja i umiejętność wielozadaniowości, wysoka etyka pracy i motywacja własna
  • umiejętność pracy zadaniowej oraz pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w obszarach zarządzania kryzysowego, komunikacji wewnętrznej i employer brandingu
  • doświadczenie w obszarze online marketingu i e-PR
  • w przyszłości możliwe ewentualne wyjazdy na spotkania z klientami
  • biegła znajomość Microsoft Office
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z obszaru PR i marketingu
  • duże doświadczenie w tworzeniu prezentacji w Power Point
  • umiejętność negocjacji i prezentacji dokonań agencji marketingowej i agencji PR

To oferujemy

  • wynagrodzenie powiązane z efektami pracy / skutecznością działań / ilością projektów
  • dużą elastyczność w modelu współpracy
  • pakiet zaawansowanych rozwiązań do zarządzania projektami online
  • pracę niezależną od miejsca zamieszkania. Najwięcej naszych specjalistów jest z Wrocławia, Warszawy, Gdańska oraz Karpacza (nasza agencja eventowa)

COMMPLACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

www.COMMPLACE.pl

Jesteśmy rozproszoną agencją marketingową i PR.

Posiadamy własne centrum szkoleniowe i eventowe (2.000m) w Karkonoszach (www.dwor-korona.pl/dla-firm/) z butikowym hotelem.

Jesteśmy jedyną agencją PR w Polsce, która posiada własną markę piwa i własną markę kawy.

Wspieramy korporacje, wielooddziałowe firmy oraz lokalnych ambitnych przedsiębiorców.

• Jesteśmy agencją rozproszoną - pracują dla nas specjaliści z rożnych miejsc w Polsce i za granicą

• Specjalizujemy się w budowaniu rozwiązań sprzedażowych i marketingowych online dla firm

• Budujemy rozwiązania, które mają wymierny wpływ na sprzedaż, marketing i PR

• Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie strategicznym dla największych firm w Polsce

• Wdrożyliśmy własne oprogramowania analityczne w obszarze marketingu

• Wszyscy pracujemy w systemie do zarządzania procesami i zadaniami

• nie ma znaczenia gdzie mieszkasz

PR Manager - Account Manager, Rzeszów