PR Manager

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 30.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 30.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PR MANAGER
    Miejsce pracy: Kuźnica Kiedrzyńska (pow. częstochowski)

    Oferujemy

    ciekawą pracę i rozwój w firmie
    o ugruntowanej pozycji na rynku
    i dynamicznie rozwijającą się
    stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
    możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.
    dużą samodzielność w działaniu
    i udział w ciekawych projektach
    …oraz bardzo dobrą atmosferę
    w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!
    wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i realizacja strategii działań PR na rynku krajowym i zagranicznym
    • Współtworzenie i realizacja media planów PR komunikacji zewnętrznej – współpraca
      z mediami, grupami branżowymi krajowymi i zagranicznymi, social media
    • Koordynacja działań brandingowych i współtworzenie strategii komunikacji marki
    • Wsparcie komunikacji wewnętrznej w grupie – prowadzenie bloga
    • Budowanie relacji dziennikarzami branżowymi oraz influencerami i blogerami
    • Realizacja eventów zewnętrznych i wewnętrznych
    • Budowanie strategii CSR
    • Przygotowywanie materiałów merytorycznych i wizerunkowych dla mediów
    • Ścisła współpraca z działem sprzedaży krajowej i działem eksportu

    Wymagania:

    • Doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych projektów PR
    • Znajomość branży budowlanej
    • Bardzo dobra znajomość serwisów społecznościowych Facebook, LinkedIn, YouTube
    • Praktyczna umiejętność analizy skuteczności treści zamieszczanych w mediach społecznościowych
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Dojrzałość biznesowa, poczucie odpowiedzialności za prowadzone projekty

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"