Logo Pracuj.pl

PR Manager

KATOWICKA AGENCJA WYDAWNICZA sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

KATOWICKA AGENCJA WYDAWNICZA sp. z o.o.

Warszawska 4

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i koordynowanie projektów PR
  • Prowadzenie projektów w ramach komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • copywriting- redagowanie tekstów oraz contentu social mediów
  • Współpraca z mediami
  • Tworzenie i wdrażanie planów komunikacyjnych oraz strategii PR koordynowanie wywiadów

Nasze wymagania

  • ✅zaangażowanie w projekty z branży PR
  • ✅lekkie pióro i chęć nauki nowych umiejętności
  • ✅samodzielność i zaangażowanie
  • ✅wysoka kultura osobista i znajomość etykiety biznesowej
  • ✅umiejętność obsługi pakietu ms office,
  • ✅dobra znajomość środowiska social mediów Facebook, Instagram, Twitter
  • ✅wykształcenie wyższe
  • ✅minimum roczne doświadczenie w branży PR, Promocji lub Mediów mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę przy różnorodnych projektach realizowanych dla katowickich spółek i jednostek miejskich
  • możliwość rozwoju - poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prosimy przesyłać CV na adres mailowy: [email protected] najpóźniej do dnia 22 października 2022 roku

O nas

Katowicka Agencja Wydawnicza to agencja zajmująca się działaniami w dziedzinach PR, komunikacji oraz marketingu online. Realizujemy projekty społeczne, komunikacyjne i informacyjne dla innych katowickich spółek i jednostek. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko PR Managera.

PR Manager, Warszawska 4, Katowice