Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PR Manager

KATOWICKA AGENCJA WYDAWNICZA sp. z o.o.

  • Warszawska 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Warszawska 4

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i koordynowanie projektów PR

  • Prowadzenie projektów w ramach komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • copywriting- redagowanie tekstów oraz contentu social mediów

  • Współpraca z mediami

  • Tworzenie i wdrażanie planów komunikacyjnych oraz strategii PR koordynowanie wywiadów

Nasze wymagania

  • ✅zaangażowanie w projekty z branży PR

  • ✅lekkie pióro i chęć nauki nowych umiejętności

  • ✅samodzielność i zaangażowanie

  • ✅wysoka kultura osobista i znajomość etykiety biznesowej

  • ✅umiejętność obsługi pakietu ms office,

  • ✅dobra znajomość środowiska social mediów Facebook, Instagram, Twitter

  • ✅wykształcenie wyższe

  • ✅minimum roczne doświadczenie w branży PR, Promocji lub Mediów mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę przy różnorodnych projektach realizowanych dla katowickich spółek i jednostek miejskich

  • możliwość rozwoju - poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Prosimy przesyłać CV na adres mailowy: [email protected] najpóźniej do dnia 22 października 2022 roku

O nas

Katowicka Agencja Wydawnicza to agencja zajmująca się działaniami w dziedzinach PR, komunikacji oraz marketingu online. Realizujemy projekty społeczne, komunikacyjne i informacyjne dla innych katowickich spółek i jednostek. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko PR Managera.