Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PR Manager - Projekty Filmowe oraz Studio Filmowe

Jobfinder Ewelina Hordyniec

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest niezależna firma producencka, założona przez profesjonalistów z wizją. Jest to studio filmowe specjalizujące się w produkcji wartościowych filmów fabularnych oraz oryginalnych seriali. Projekty filmowe są realizowane od pomysłu do wprowadzenia na rynek.

Film to ich pasja, przyciągajaca do projektów najlepszych twórców. W związku z dynamicznym rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na kluczowe stanowisko: PR MANAGER - Projekty Filmowe oraz Studio Filmowe

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności PR’owej przy projektach filmowych i serialowych, we współpracy z dystrybutorami i partnerami, przez cały okres produkcji jak również w trakcie trwania festiwali filmowych,

  • prowadzenie działań PR‘owych na planie filmowym (nadzór nad realizacją fotosów i materiałów „making of”, organizacja dni prasowych na planie, w porozumieniu z dystrybutorem lub agentem sprzedaży międzynarodowej),

  • PR firmy w mediach branżowych (również w aspekcie międzynarodowym),

  • opracowywanie prezentacji nowych projektów filmowych i serialowych, również współpraca z grafikami odpowiedzialnymi za stronę wizualną tych prezentacji, również w wersjach niepolskojęzycznych,

  • tworzenie i opracowywanie tekstów literackich nt. nowych i realizowanych projektów filmowych i serialowych (streszczenie, logline, informacja prasowa, press-kit, etc),

  • udział w ocenie potencjału rynkowego nowych projektów filmowych i serialowych, w tym analiza rynkowa gatunków, oryginalności tematów, potencjału promocyjnego aktorów rozważanych do udziału w projektach, etc.,

  • tłumaczenie lub zlecanie i nadzór nad tłumaczeniami materiałów (w tym scenariuszy projektów),

  • bieżące zaangażowanie we wszystkie biznesowe aktywności Producenta Filmowego,

  • współpraca z dystrybutorami, podmiotami współpracującymi,

  • zapewnienie przepływu informacji z innymi komórkami organizacyjnymi.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie kierunkowe,

  • płynna znajomość j. angielskiego w aspektach biznesowych,

  • min. 4 lata doświadczenia zawodowego PR’owego, po stronie producenta , dystrybutora lub instytucji kultury,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dbałość o detale, samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • zdolności interpersonalne, otwartość, komunikatywność, asertywność,

  • umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie przy zachowaniu wysokiej jakości pracy.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • atrakcyjną pracę w dynamicznym środowisku,

  • możliwość rozwoju zawodowego.