Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PR Manager

CAPE MORRISO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kompleksowych strategii komunikacji dla obecnych i przyszłych Klientów Agencji,

  • przygotowywanie koncepcji, harmonogramów działań i kosztorysów,

  • udział w procesach przetargowych,

  • bieżąca obsługa klienta i doradztwo,

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych

  • współpraca z CEO w zakresie budowania marki własnej Agencji.

Nasze wymagania

Jeżeli:

• jesteś osobą, która piórem włada nie gorzej niż literacki patron 2021 ;)

• tworzenie i wdrażanie strategii PR nie jest Ci obce,

• znajomych w „branży” możemy Ci tylko pozazdrościć,

• potrafisz przygotowywać harmonogramy i plany działań komunikacyjnych,

• współpraca z Influencerami nie jest Ci obca,

• sprawnie wykorzystujesz narzędzia PR,

• mierzenie efektywności prowadzonej komunikacji i przygotowywanie raportów to Twój konik,

…to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Jeżeli do tego masz 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, to nie zwlekaj, zapraszamy do nas!

To oferujemy

  • Komfortowe biuro w willi wśród zieleni (trzy kroki do Metra Służew),

  • świadczenia socjalne (opieka Medicover),

  • prace w super zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

CAPE MORRIS

My, czyli Cape Morris jesteśmy agencją strategiczno - kreatywną. Opracowujemy, kreujemy, łączymy, poszukujemy, a to wszystko po to, by codziennie pokonywać bariery i proponować niesztampowe rozwiązania. Tworzymy marketing zintegrowany bardziej.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli serce zabiło szybciej i czujesz, że jest to praca dla Ciebie lub myślisz, że napisał(a)byś na to ogłoszenie – zapraszamy do nas! CV prześlij na adres: [email protected], w tytule maila: PR Manager.