Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PR Manager

MAIS GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Nowy Świat 2
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nowy Świat 2

Warszawa

Mais Group specjalizuje się w działaniach z zakresu doradztwa strategicznego oraz komunikacji społecznej dla firm, instytucji oraz organizacji non-profit.

  • Czeka na Ciebie praca dla silnych marek, liderów rynku
  • Dowiesz się, jak wygląda PR w XXI wieku, i rozwiniesz swoje umiejętności w obszarze nowych narzędzi
  • Będziesz mieć przestrzeń do realizacji własnych pomysłów
    oraz dużą samodzielność
     połączoną z silnym wsparciem teamu
  • Będziesz pracować naprawdę hybrydowo – tam, gdzie chcesz,
    i tak, jak lub
PR Manager

Opis stanowiska:

  • Współpraca z przełożonym przy bieżącej obsłudze klientów i realizacji projektów w zakresie komunikacji społecznej
  • Mapping interesariuszy, monitoring ich aktywności i rekomendacje zaangażowania
  • Przygotowywanie rekomendacji dla klientów
  • Tworzenie tekstów i materiałów prasowych, a także pism, stanowisk i komunikatów kierowanych do instytucji publicznych
  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby klientów,
  • Bieżące kontakty z mediami branżowymi i ogólnotematycznymi
  • Współpraca i budowanie relacji z liderami opinii, ekspertami, organizacjami pozarządowymi, instytucjami publicznymi
  • Organizacja wydarzeń oraz projektów specjalnych
  • Współpracą i budowaniem relacji z dziennikarzami

Wymagania:

  • Co najmniej trzyletniego doświadczenia w agencji PR/PA lub dziale PR/PA w firmie lub instytucji publicznej, mediach, ngo’s
  • Biegłej znajomości i podstawowych narzędzi PR
  • Umiejętności tworzenia profesjonalnych i zrozumiałych tekstów (w języku polskim i angielskim)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji interpersonalnej
  • Kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i organizacyjnych
  • Nastawienia na rozwój oraz doskonalenie własnego warsztatu

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Współpraca z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Duża elastyczność, możliwość łączenia pracy zdalnej i stacjonarnej

Kogo szukamy?

  • Jesteś osobą ambitną, ciekawą świata, otwartą we współpracy
  • Interesujesz się światem PR/ komunikacji – śledzisz nowinki i ciekawe kampanie

Ogłoszenie archiwalne