Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PR Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PR Manager
    Warszawa
    XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce. XTB liczy prawie 500 pracowników działających na kilkunastu rynkach - są to przede wszystkim wysoce wykwalifikowani eksperci oraz ambitni specjaliści. Wyróżnia nas przełomowa technologia – jesteśmy zdobywcą nagrody ‘Najlepsza Platforma Inwestycyjna 2016’, a Dział IT jest największym w naszej organizacji.

    Dążąc do perfekcji w świadczeniu usług naszym klientom poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • współtworzenie założeń komunikacji/kreowanie polityki wizerunkowej firmy Domu Maklerskiego X-Trade Brokers
    • współpraca z mediami (utrzymywanie stałego kontaktu z dziennikarzami, liderami opinii i ekspertami oraz nadzór nad obecnością firmy w środkach masowego przekazu)
    • tworzenie, redagowanie, PR’owanie informacji dotyczących XTB i obszarów aktywności spółki
    • pełnienie funkcji rzecznika prasowego
    • organizacja eventów i konferencji prasowych
    • zapewnianie prawidłowej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz przepływu informacji PR
    • koordynacja uczestnictwa XTB na portalach społecznościowych
    • współpraca przy zarządzaniu wewnętrznym intranetem oraz oficjalną stroną internetową
    • aktywna współpraca z działem marketingu przy realizacji bieżących projektów oraz planowaniu przyszłych działań
    • współpraca z różnymi departamentami spółki przy wdrażaniu nowych produktów do oferty
    • realizacja budżetu promocyjnego oraz monitoring/raportowanie P&L (nakłady versus efekty)

    Wymagania:

    • min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku PR (mile widziane agencje PR)
    • wymagane doświadczenie w pracy przy projektach PR z branży finansowej
    • bardzo dobra znajomość rynku mediów finansowych
    • doświadczenie w kontaktach z mediami i dziennikarzami (umiejętność redagowania tekstów, komunikatów/artykułów prasowych, prowadzenia konferencji)
    • praktyczna znajomość narzędzi i zagadnień PR, e-PR, e-marketing, social media
    • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów, koordynowania współpracy z podwykonawcami
    • znajomość rynków finansowych, z naciskiem na obszary aktywności XTB – rynek giełdowy i pozagiełdowy
    • kreatywność, umiejętność pracy koncepcyjnej, samodzielność, zaangażowanie
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • wysokie umiejętności komunikacji
    • dobra organizacja czasu pracy

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej działającej na rynku międzynarodowym
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet świadczeń pozapłacowych (Enelmed, dofinansowanie do karty Multisport)
    • biuro w dogodnej lokalizacji - okolice Ronda Daszyńskiego

    Benefity

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.