PR Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • al. Jerozolimskie 200 pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.08.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Natura Cold Press Sp. z o.o.

    Wyciskamy metodą COLD PRESS najzdrowsze i najsmaczniejsze soki w Polsce.

    Natura Cold Press to firma z kategorii Healthy Lifestyle. Przez ponad 3 lata naszej działalności staliśmy się liderem rynku soków i diet sokowych. Sprzedajemy blisko 30 produktów pod trzema  markami, w kanałach: ecommerce, sklepowym, horeca i innych. Za nami okres dynamicznego wzrostu, a w roku 2020 stoją przed nami kolejne gigantyczne wyzwania. Dlatego zmieniamy i poszerzamy nasz zespół!

    W naszej działalności kierujemy się poniższymi zasadami:

    • ODPOWIEDZIALNOŚĆ względem naszych pracowników, klientów i środowiska
    • UCZCIWOŚĆ wyrażająca się także w uczciwości produktu; sprzedajemy zdrowe, niepasteryzowane, naturalne soki owocowo-warzywne, bez dodatku cukrów i jakichkolwiek konserwantów
    • NIESZABLONOWOŚĆ w działaniu; korzystamy z innowacyjnych i nieoczywistych narzędzi w marketingu i sprzedaży

    Jeśli czujesz, że powyższe zasady są lub mogą być także Twoimi zasadami, zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

    PR Manager

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Współczesny PR to już nie są kontakty z magazynem Twój Pies. Nie wystarczą dobre relacje z kilkoma redaktorkami kobiecych pism. Niestety dziś droga większości artykułów wiedzie poprzez bagniste szlaki działu reklamy. Dlatego od początku naszego istnienia postawiliśmy na niestandardowe działania public relations - relacje z innymi markami popularnymi wśród naszych klientów, współprace z blogerami, influencerami, tworzenie wartościowych i zapadających w pamięć akcji promocyjnych. Po ponad trzech latach funkcjonowania, chcemy oddać w Twoje ręce nasze działania wizerunkowe. Zapewnimy Ci najsprawniejszą w Polsce, wśród małych i średnich firm, maszynę marketingową, która odpowiednio nagłośni Twoje osiągnięcia. Od Ciebie wymagamy tylko, byś była/był szalonym i sprawnym PR-managerem. Na tym stanowisku będziesz:

    • kreować nasz wizerunek
    • utrwalać odpowiednie postrzeganie marki
    • koordynować i planować nasze wydarzenia
    • rozpoczynać i rozwijać współprace z blogerami, influencerami
    • nawiązywać relacje z innymi markami
    • dbać o kontakty z mediami 1.0 i 2.0

    Od kandydatów wymagamy:

    • napisania listu motywacyjnego :)
    • doświadczenia w obszarze PR
    • kontaktów w szeroko pojętym świecie "nowych mediów"
    • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
    • pomysłowości, sprawności działania, rzetelności

    Oferujemy:

    • doskonały produkt, wokół którego "PR robi się sam"
    • energetyczne, pozytywne środowisko pracy, wśród pasjonatów
    • stabilne i solidne zatrudnienie
    • dodatkowe benefity (karta sportowa, inne)
    • szkolenia, konferencje, rozwój personalny
    • nieskończoną ilość soków

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    • List motywacyjny (!!!!)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Natura Cold Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.