Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PR & marketing manager

Robaszewska & Płoszka Radcowie Prawni sp.jO firmie

  • Sienna 83
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Robaszewska & Płoszka Radcowie Prawni sp.j

Sienna 83

Warszawa

Kancelaria Robaszewska&Płoszka. Radcowie Prawni. sp.j. zatrudni PR i marketing managera.

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze procesu budowlanego oraz OZE. Na obecnym etapie rozwoju Kancelaria poszukuje osoby odpowiedzialnej za PR i marketing Kancelarii.

Zakres obowiązków:

  • planowanie, wdrożenie i koordynowanie strategii PR-owiej i marketingowej Kancelarii,
  • wykorzystywanie istniejących oraz nawiązywanie nowych kontaktów z mediami,
  • redagowanie komunikatów i informacji prasowych,
  • dbanie o obecność Kancelarii w mediach społecznościowych,
  • współpraca w zakresie tworzenia nowej identyfikacji Kancelarii, w tym strony internetowej,
  • budowanie relacji z Klientami i współpracownikami Kancelarii,
  • dbanie o obecność i udział Kancelarii w wydarzeniach branżowych i biznesowych, w tym szkoleniach i konferencjach,
  • utrwalanie eksperckiej pozycji prawników i partnerów Kancelarii,
  • monitorowanie i wdrażanie nowych działań w zakresie PR i marketingu,
  • analizowanie i komunikowanie wyników swojej pracy.

Od Kandydata/Kandydatki oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie public relations i marketingu,
  • poprawnego posługiwania się językiem polskim oraz umiejętności pisania i redagowania tekstów,
  • dobrych relacji z mediami,
  • doskonałej umiejętności poruszania się w social mediach,
  • doświadczenia w organizacji wydarzeń i eventów,
  • zaangażowanie i kreatywność,
  • ciekawość i chęć mierzenia się z wyzwaniami.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 8:00/9:00 – 16:00/17:00,
  • ciekawe wyzwania,
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • funkcjonowanie w przyjaznym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk aplikowania z dopiskiem „Rekrutacja – PR i marketing”.

Ogłoszenie archiwalne