Oferta pracy

PR & Marketing Specialist

CCC S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań związanych z implementacją strategii marketingowej Klubu CCC

  • odpowiedzialność za działania związane z marketingiem marek obcych

  • przygotowywanie kosztorysów, prezentacji, porównywanie ofert podwykonawców

  • wsparcie zespołu w bieżących działaniach

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w pracy z klientem,

  • znajomość branży modowej w Polsce i na świecie, w tym są dobre rozeznanie w trendach social mediów,

  • umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków, a na ich podstawie przygotowanie przejrzystych prezentacji i raportów,

  • otwartość na nowe wyzwania i chęć poszerzania horyzontów,

  • systematyczność, samodzielność i świetna organizacja własnej pracy,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

To oferujemy

  • praca o agencyjnym charakterze w międzynarodowej organizacji z start-upowym stylem pracy,

  • zdobycie doświadczenia w branży Fashion u lidera w branży

  • praca w projektach o międzynarodowym zasięgu

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • prywatna opiekę medyczną;

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/Medicover Sport;

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl i MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy