Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PR & Media Manager

Warsaw Creatives

aleja Jana Chrystiana Szucha 5

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja strategii komunikacyjnych marki zgodnych z celami biznesowymi klientów

  • Budowanie relacji i współpraca z mediami

  • Tworzenie treści (informacje prasowe, artykuły lifestylowe oraz eksperckie, etc.)

  • Tworzenie planów działań komunikacyjnych w zakresie prowadzonych projektów oraz ich implementacja

  • Opracowywanie raportów działań PR – analizowanie efektywności prowadzonych kampanii, wyciąganie wniosków, przygotowywanie rekomendacji

  • Przygotowywanie i kontrola kosztorysów, harmonogramów działań oraz ich egzekwowanie

  • Pozyskiwanie publikacji bezpłatnych dla klientów agencji

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy z klientami w zakresie prowadzenia działań komunikacyjnych

  • Doświadczenie w przygotowaniu oraz wdrażaniu strategii komunikacyjnych

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści, lekkie pióro

  • Znajomość rynku mediów i dziennikarzy

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych oraz umiejętność dbania o nie

  • Zbudowana sieć kontaktów z dziennikarzami oraz wydawnictwami

  • Wiedza w zakresie prowadzenia projektów (analiza, media plany i harmonogramy, budżety, raporty, etc.),

  • Znajomość zagadnień związanych z budowaniem strategii komunikacyjnych i marketingowych

  • Znajomość narzędzi do zarządzania komunikacją i PR oraz narzędzi do monitoringu mediów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego poziom B2/C1 w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Praca w jednej z wiodących agencji komunikacyjnych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Ambitne projekty i praca z klientami premium

  • Konkretne wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju

  • Różnorodność form współpracy

  • Praca w komfortowym biurze z ogrodem w centrum Warszawy

  • Brak stylu korporacyjnego, wolność w wyrażaniu siebie

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Wiodąca agencja komunikacyjna Warsaw Creatives pracująca z klientami z segmentu Fashion, Beauty i Lifestyle, posiadająca biura w Warszawie, Londynie i Lizbonie.

Przewiń do profilu firmy