Logo Pracuj.pl

PR Senior Account Executive

24/7Communication Sp. z o.o.O firmie

24/7Communication Sp. z o.o.

Świętojerska 5

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu koncepcji strategicznych i planów komunikacji dla kluczowych Klientów agencji
  • Bieżąca obsługa i rozwój relacji z Klientami
  • Koordynowanie projektów o zróżnicowanym charakterze: komunikacja wewnętrzna, współpraca z mediami i KOL, organizacja wydarzeń, influencer marketingiem, działania digital
  • Tworzenie i redagowanie różnego rodzaju tekstów, raportów i analiz
  • Realizacja projektów wspierających wizualnie działania PR dla klientów we współpracy z naszym 247/studio
  • Udział w tworzeniu rekomendacji działań dla obecnych i potencjalnych Klientów

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby ambitnej, ciekawej świata, potrafiącej dbać o relacje z zespołem i Klientami
  • Z 2-3 letnim doświadczeniem w PR/komunikacji
  • Samodzielnej i odważnej w komunikowaniu swojego zdania
  • Dobrze i ciekawie piszącej, z dużą dyscypliną języka
  • Z umiejętnością analizy i odpowiadania na potrzeby Klienta
  • Sprawnej, wręcz mistrza/mistrzyni organizacji, potrafiącej ustalać priorytety, bez strat na jakości
  • Posługującej się swobodnie językiem angielskim (poziom B2/C1)

To oferujemy

  • Pracujemy w zespole fantastycznych ludzi - ciekawych świata profesjonalistów, którzy wzajemnie się wspierają
  • Zadbamy o Ciebie od pierwszych chwil - czeka na Ciebie profesjonalny program onboardingowy oraz welcome pack
  • PracujJakLubisz - hybrydowo, z dużą elastycznością w planowaniu czasu pracy, z każdego miejsca w Polsce, a nawet w trybie workation - pracując i odpoczywając w wymarzonym zakątku świata
  • Będziesz mieć przestrzeń do realizacji własnych pomysłów oraz dużą samodzielność
  • Wesprzemy Cię w ciągłym rozwoju poprzez częste spotkanie feedbackowe, pracę nad indywidualnymi celami oraz nasz autorski program rozwojowy Excellence Yourself
  • Otrzymasz stabilne warunki zatrudnienia z perspektywą długookresowej współpracy oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, zajęcia z j. angielskiego z native speakerem) - a poza tym czeka na Ciebie wiele integracyjnych niespodzianek, które umilą Ci pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • język angielski z native speakerem

Twoja rola

W związku z rozwojem portfolio naszych klientów poszukujemy obecnie pasjonatów komunikacji, którzy chętnie podejmą się realizacji projektów dla naszych klientów z następujących branż:

• Nowe Technologie i Usługi konsultingowe / komunikacja korporacyjna i wewnętrzna

• Retail / e-commerce / komunikacja korporacyjna i produktowa

• Love Brand z branży HoReCa / komunikacja produktowa, wewnętrzna, influencer marketing

24/7Communication. Jesteśmy wiodącą agencją specjalizującą się w doradztwie strategicznym w komunikacji PR w Polsce. Nasza firma założona w 2001r. zatrudnia obecnie ponad 60 specjalistów dysponujących wiedzą i umiejętnościami z zakresu m.in. PR, Public Affairs, zrównoważonego rozwoju, strategii, mediów społecznościowych, produkcji contentu. Tworzymy i wdrażamy strategie komunikacji korporacyjnej, budując zaufanie, które umożliwia rozwój firm i organizacji.

W 24/7Communication nieustannie się rozwijamy i realizujemy innowacyjne, nietuzinkowe projekty dla wiodących firm na rynku. Aktualnie naszymi klientami są m.in.: McDonald’s, Microsoft, Lidl, CocaCola, Siemens Energy, PreZero, Polpharma, Novo Nordisk, OPPO, T-Mobile i Wielton. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy dumni, że kilku z nich ufa nam już od ponad 10 lat!

PR Senior Account Executive, Świętojerska 5, Śródmieście, Warszawa