Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PR Specialist

Future Processing S.A.

umowa o pracę
4 7007 300 brutto / mies.
kontrakt B2B
38,0060,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Bojkowska 37a, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Bojkowska 37a

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • bieżące kontakty z dziennikarzami w Polsce i Wielkiej Brytanii,

  • tworzenie angażujących dziennikarzy treści,

  • realizacja akcji specjalnych dla klientów FP (np. z okazji rozpoczęcia lub rocznicy współpracy w ramach projektu customer journey),

  • prowadzenie działań związanych z monitoringiem konkurencji – dobór i analiza treści dla menadżerów,

  • współpraca z agencjami PR w Polsce i Wielkiej Brytanii,

  • współpraca z analitykami,

  • realizacja działań z zakresu ESG (environmental, social responsibility i corporate governance),

  • prowadzenie corocznych akcji świątecznych, adresowanych do zespołu i klientów FP.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z zewnętrznymi agencjami PR oraz dziennikarzami,

  • świetne umiejętności komunikacyjne – czujesz się gotowy/a do prowadzenia konferencji prasowych,

  • potrafisz odpowiednio zarządzać przepływem informacji

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie C1

  • znasz metodytkę GRI (mile widziane)

  • jesteś kreatywny/a oraz samodzielny/a

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

Pracujemy w modelu hybrydowym i zatrudniamy osoby z całej Polski. Możesz pracować 100% zdalnie lub częściowo w biurze w Gliwicach. Wybór jest po Twojej stronie. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły, pisz śmiało na: [email protected]

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto?

  • bo jesteśmy remote friendly, a jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Gliwic, możesz liczyć na wsparcie pakietem relokacyjnym,

  • wszystkie rekrutacje prowadzimy bez spiny - po partnersku,

  • dbamy o naszych pracowników – zjedź niżej, żeby zobaczyć informacje o szkoleniach i benefitach,

  • jesteśmy responsywni,

  • dajemy feedback merytoryczny po każdej rozmowie,

Zdecyduj czy do siebie pasujemy

  • Chcemy by dobrze Ci się pracowało

  • Fajna atmosfera i zespołowość

  • Transparentność i otwarta komunikacja

  • Partnerskie relacje

  • Kultura feedbacku

  • Przejrzysta ścieżka kariery

  • Otwartość na zmiany i możliwość rozwoju