PR Stażysta/Stażystka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-11-23
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-12-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MSL, należąca do Grupy Publicis, jest wyspecjalizowaną w komunikacji i budowaniu zaangażowania grupą doradców. Obszary naszej działalności to zarządzanie reputacją, komunikacja korporacyjna, pomoc w kryzysie i public affairs. Mamy kompetencje w tworzeniu strategii marketingowych, budowaniu silnych marek i kreowaniu programów konsumenckich online i offline. Naszym klientom zapewniamy doskonałe relacje z mediami, blogerami i liderami opinii, identyfikujemy czyj głos ma znaczenie w danej sprawie. Konsulting MSL to także społeczna odpowiedzialność biznesu, kształtowanie marki pracodawcy czy komunikacja finansowa.

    MSL zatrudnia ponad 3 500 osób w prawie 100 biurach na całym świecie. Jest największą siecią komunikacyjną w Europie oraz na szybko rosnących rynkach Chin i Indii. Jesteśmy także wiodącą firmą doradztwa komunikacyjnego w Polsce oraz HUB-em na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. „The Holmes Report” przyznał nam tytuł najlepszej agencji konsultingowej w tej części świata. W Polsce zatrudniamy blisko 100 konsultantów, pracujących w wyspecjalizowanych zespołach dla takich sektorów rynku jak FMCG, farmacja, bankowość i finanse, technologie, nieruchomości, handel, przemysł ciężki i zbrojeniowy.

    Aktualnie do działu Consumer poszukuje osób na płatny staż

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. SCTech/11/2018

    Wymagania:

    Jeżeli pojęcia takie jak OLED, android, apka czy DLC nie są Ci obce, nazwy kart graficznych wymieniasz obudzony o północy, a po angielsku mówisz płynnie,  to masz szansę na zdobycie doświadczenia
    w międzynarodowej agencji MSLGROUP!

    Zakres obowiązków:

    • praca przy obsłudze największych marek technologicznych i gamingowych na świecie
    • tworzenie kreatywnych koncepcji i łowienie najnowszych trendów
    • współpraca przy organizacji wydarzeń oraz projektów specjalnych
    • przygotowanie dokumentów komunikacyjnych – od raportów po prezentacje

    Co zyskasz dołączając do MSLGROUP:

    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych międzynarodowych firm doradztwa komunikacyjnego w Polsce i na świecie
    • możliwość odbycia płatnego stażu i aktywne uczestniczenie w życiu firmy
    • dostęp do globalnego know-how, cykl szkoleń MSLGROUP Academy
    • praca w zgranym zespole, z doświadczonymi konsultantami o wielu specjalizacjach i szerokich horyzontach
    • praca w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze
    • szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy
    • nieformalny styl pracy

    Proces rekrutacji:

    Kandydatów spełniających nasze oczekiwania i chcących dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swego CV za pomocą przycisku do aplikowania z podaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez spółki  wchodzące w skład Publicis Communications (tj. Publicis, Publicis Lion, Prodigious, Leo Burnett, ARC Worldwide, MSLGROUP, Saatchi&Saatchi IS) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz brać udział w innych naszych projektach rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz w przesłanych/załączonych dokumentach dla potrzeb realizacji innych procesów rekrutacji, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.”.

    Zapoznaj się z naszą polityką prywatność tutaj.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.