Logo Pracuj.pl

Prezes Zarządu

BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH OPTIMA SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • prezes
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzania działalnością Spółki,
  • ścisła współpraca z Właścicielem,
  • zarządzanie kapitałem ludzkim,
  • koordynowanie i kontrolowanie pracy podległych mu dyrektorów,
  • optymalizowanie procesów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • zdolności przywódcze oraz negocjacyjne,
  • umiejętność budowania oraz integracji zespołu,
  • samodzielność i inicjatywa,
  • dokładność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

To oferujemy

  • samochód służbowy wraz z karta paliwową,
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej,
  • odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie,
  • realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o.

Outsourcing / Leasing Pracowniczy

Od 6 lat działająca na polskim rynku pracy

Miejsce pracy: Warszawa (Ursus)

Praca stacjonarna

Prezes Zarządu, Warszawa