Logo Pracuj.pl

HR Business Partner

INTEC EU SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i realizacja procesu rekrutacji oraz wdrożenia nowozatrudnionych pracowników;
  • Organizacja i koordynacja szkoleń i programów rozwojowych;
  • Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych;
  • Przygotowywanie komunikacji wewnętrznej i dbanie o wizerunek firmy;
  • Aktywny udział we wdrażaniu projektów HR (m.in. system ocen okresowych,programy rozwoju talentów, model kompetencyjny, system ERP);
  • Przeprowadzanie badań satysfakcji/zaangażowania pracowników;
  • Tworzenie opisów stanowisk.

Nasze wymagania

  • Conajmniej 3 lata doświadczenia w obszarze HR w międzynarodowej organizacji na samodzielnym stanowisku HR Generalist lub HR BP;
  • Wiedza z zakresu budowania programów wdrożeniowych dla nowych pracowników;
  • Doświadczenie w budowaniu modeli kompetencyjnych;
  • Łatwość redagowania tekstów - – tzw. „lekkie pióro”;
  • Samodzielność i proaktywność;
  • Doświadczenie w tworzeniu procedur, regulaminów lub opisywaniu procesów;
  • Doświadczenie w realizacji i wdrażaniu procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi (rekrutacja, SOOP, rozwój, szkolenia, budowanie zaangażowania, benefity);
  • Umiejętność pracy na Sherpoint;
  • Znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie, (min. B2 – warunek niezbędny);
  • Znajomość jęz. tureckiego w stopniu komunikatywnym;
  • Doświadczenie w obsłudze LinkedIn z poziomu pracodawcy – mile widziane;
  • Doświadczenie w projektowaniu profilu pracodawcy/zakładki „kariera” – mile widziane;
  • Umiejętność budowania programów poleceń pracowniczych – mile widziane;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności kandydata
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Krakowa
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia tj. laptop, telefon służbowy
  • Możliwość skorzystania z pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Dynamicznie rozwijającą się firma z branży inżynieryjno-budowlanej (energetyka solarna) prowadząca swoje działania zarówno w Polsce jak i innych krajach EU poszukuje kandydata na stanowisko: HR Business Partner

HR Business Partner, Kraków