Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Generalny - Prezes Zarządu

ZRPiH RESUMA SP. Z O.O.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 05 kwi 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, prezes
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw Spółki poprzez zarządzanie majątkiem i zasobami ludzkimi

  • Kierowanie i dbanie o wizerunek firmy

  • Opracowanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy w sektorze usług dla przemysłu (utrzymanie ruchu) i produkcji konstrukcji stalowych oraz specjalistycznych maszyn.

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie kluczowych obszarów działalności Spółki,

  • Nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi,

  • Ocena efektywności realizowanych działań biznesowych,

  • Inicjowanie i realizacja działań zmierzających do umocnienia i zwiększenia pozycji Spółki na rynku oraz budowania jej pozytywnego wizerunku

  • Koordynacja międzybranżowa projektów w zakresie: mechaniki, elektryki, automatyki, hydrauliki, pneumatyki.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne,

  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji menedżerskich w firmie, dobry poziom umiejętności analitycznych,

  • Znajomość technik zarządzania i dojrzałość menedżerska,

  • Umiejętność myślenia i planowania pracy na poziomie strategicznym, taktycznym i operacyjnym,

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym (mile widziany język francuski).

To oferujemy

  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie Spółki,

  • Umowę o prace,

  • Opiekę medyczną.

Firma RESUMA Sp. z o.o. działająca w sektorze usług utrzymania ruchu oraz zajmująca się wykonawstwem, obsługą elementów naprawą maszyn, elementów także wykonawstwem elementów i konstrukcji stalowych działająca na rynku od 1994r.

Przewiń do profilu firmy