Oferta pracy

Praca biurowa z niemieckim C1 - Młodszy Agent ds. Celnych

LeasingTeam Professional

  • Bochnia, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: :

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentów celnych (wypełnianie, sprawdzanie i kontrola z naciskiem na poprawność i kompletność);
  • Kontakt z klientem w celu zapewnienia wszystkich niezbędnych informacji (działy wewnętrzne oraz agencje celne);
  • Praca z dokumentacją w języku niemieckim i angielskim;

Oczekiwania:

  • Umiejętność posługiwania się językiem niemieckim na poziomie C1 i językiem angielskim na poziomie B2 lub umiejętność posługiwania się samym językiem angielskim na poziomie C1;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Gotowość do pracy na pełny etat;
  • Chęć rozwoju;
  • Nie wymagana licencja agenta celnego ani doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferta:

  • Realna możliwość rozwoju w zawodzie Agenta Celnego;
  • Umowa o pracę;
  • Zatrudnienie w firmie o bardzo wysokiej pozycji na rynku międzynarodowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + liczne benefity (Opieka
  • medyczna Medicover, Multisport, Ubezpieczenie na życie, karta Edenred;
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych wspierana przez firmę;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne