Oferta pracy

Praca dla absolwenta - Inżynier Budownictwa

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Nie musisz mieć doświadczenia!

Wystarczy, że posiadasz wiedzę i potencjał, reszty Cię nauczymy!

Nasz klient oferuje zdobycie doświadczenia i kompleksowe szkolenie !

Firma naszego klienta w związku z rozwojem struktur poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Praca dla absolwenta - Inżynier BudownictwaNumer ref.: IBA/04/2021/BSB/AM

Dołącz do zespołu naszego klienta jeśli:

  • Interesujesz się zagadnieniami budownictwa i chcesz pogłębiać swoją wiedzę.
  • Ukończyła/eś studia na kierunku Budownictwo lub pokrewnym i szukasz pierwszej pracy w tym  obszarze.
  • Za chwilę ukończysz studia  na kierunku Budownictwo lub pokrewnym ale już teraz chcesz zadbać o swoją karierę zawodową.
  • Cenisz sobie możliwość nauki od profesjonalistów.
  • Cenisz sobie stabilną pracę.

Ta oferta może być dla Ciebie!

                Obowiązki:

 Praca stacjonarna:

  • Sporządzanie harmonogramów.
  • Rozliczanie poszczególnych budów.
  • Zamawianie materiałów.
  • Nadzór i kontrola brygad montażowych na terenie  Polski i w określonych miastach w Europie, ścisła  współpraca z Brygadzistami.

Kogo szukamy:

Absolwentów lub osoby, które za chwilę ukończą studia -  kierunek: Budownictwo lub pokrewne:

  • nastawione na zdobywanie wiedzy i  umiejętności
  • z komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • z praktyczną znajomością  AutoCAD i pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.
  • Pracę stacjonarną w godzinach: 7.00 - 15.00 lub 8.00 – 16.00.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Klient oferuje kompleksowe przeszkolenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Miejsce pracy okolice Bielska – Białej.

Prowadzimy rekrutację on-line.

Oferta dotyczy pracy stałej.  Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować  z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne