Logo Pracuj.pl

Praca Dodatkowa - Oględziny Pojazdów Przed Zakupem

Quality Buzz LLCO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Oględziny stanu technicznego wskazanych pojazdów
  • Raport z przeprowadzonego sprawdzenia
  • Sporządzenie dokumentacji fotograficznej

Nasze wymagania

  • Własny miernik lakieru oraz tester diagnostyczny (OBD2)
  • Własny środek transportu
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Wypłaty w cyklach tygodniowych
  • Możliwość dodatkowego zarobku
  • Praca w miłym i profesjonalnym zespole

O nas

Auto Rzeczoznawcy to ogólnopolska sieć ekspertów motoryzacyjnych. Świadczymy usługi sprawdzenia pojazdów przed zakupem w całej Polsce.

Praca Dodatkowa - Oględziny Pojazdów Przed Zakupem, zachodniopomorskie