Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praca Konsultant ds. abonentów z językiem niemieckim

SPINAKER Elżbieta Maj

1 8501 996 brutto / mies.
  • Puławy

    Puławy, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jesteśmy firmą tworzącą infrastrukturę światłowodową w Niemczech. Zajmujemy się budowaniem linii głównych, przyłączy abonenckich, wdmuchiwaniem i spawaniem światłowodów.

  • Poszukujemy konsultanta ds. abonentów z językiem niemieckim

  • Oczekujemy

  • Umawiania instalacji i aktywacji abonenckich.

  • Przygotowywania danych do bezpośredniego kontaktu z klientem.

  • Zarządzania połączeniami przychodzącymi

  • Odpowiadania na zapytanie klienta dotyczące instalacji abonenckich

  • Obsługi komunikacji e-mail z klientami oraz aplikacji operatora sieci

Nasze wymagania

To oferujemy

  • Oferujemy

  • Pracę na pół etatu lub umowę zlecenie (z możliwością przejścia na cały etat)

  • Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Stacjonarne szkolenie wstępne z obsługi niezbędnych w trakcie pracy aplikacji

  • Wynagrodzenie wysokości 1850zł brutto za 4 godziny pracy (po miesięcznym okresie próbnym)

O nas

Jesteśmy firmą tworzącą infrastrukturę światłowodową w Niemczech. Zajmujemy się budowaniem linii głównych, przyłączy abonenckich, wdmuchiwaniem i spawaniem światłowodów. Więcej na naszej stronie www.spinaker.de