Logo Pracuj.pl

Praca na magazynie w systemie 2 zmianowym.

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Brzeszcze
    Brzeszcze, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00, 14:00-22:00,
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive.

Twój zakres obowiązków

  • ·Dbałość o terminowe wykonanie powierzonych zadań,
  • ·Pakowanie i sortowanie komponentów,
  • ·Odbiór produktów z linii produkcyjnej,
  • ·Dostarczanie materiałów na linie produkcyjną,

Wymagania pracodawcy

  • ·Uprawnienia UDT mile widziane,
  • ·Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym,
  • ·Stosowanie się do poleceń przełożonego,
  • ·Przestrzeganie zasad BHP,

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland, następnie zatrudnienie przez Klienta,
  • Wynagrodzenie: stawka 3735 zł brutto, po trzech miesiącach 3865 zł brutto
  • Wynagrodzenie z uprawnieniami UDT 4035 zł brutto po trzech miesiącach 4165 zł brutto,
  • Dodatek funkcyjny do 300zł brutto za posiadanie uprawnień UDT,
  • Premię pracowniczą do 430 zł brutto za wyniki w pracy,
  • BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY z Oświęcim,Brzeszcze,Jawiszowice,Bestwina,Piotrowice,Polanka Wielka,Osiek,Bielany,Bielsko-Biała,Tychy,Pszczyna,Goczałkowice-Zdrój,Czechowice-Dziedzice.

Benefity

  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • bezpłatny transport pracowniczy

Adecco Poland Sp. z o.o.

We are the world's leading company that provides HR solutions, offers temporary and permanent employment services as well as outsourcing services in all sectors.

Adecco Poland Sp. z o.o. is the Employment Agency No. 364

Aktualne oferty pracodawcy
MAG/VAC//01/23/SM

Praca na magazynie w systemie 2 zmianowym., Brzeszcze