Logo Pracuj.pl

Praca na produkcji

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.O firmie

  • Sokołów Małopolski
    Sokołów Małopolski, podkarpackie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Proste prace manualne
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych- zapewniamy szkolenie od podstaw
  • Wstępna kontrola jakości komponentów

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Pełnoletność
  • Liczą się dla nas Twoje chęci i zaangażowanie- nie wymagamy doświadczenia ( oferta również dla absolwentów szkół średnich i zawodowych)
  • Oferta skierowana do Pań i Panów
  • Zapraszamy osoby bez doświadczenia oraz specjalistów

To oferujemy

  • Wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz dodatków zmianowych, możliwe dodatkowe premie
  • Współpracę krótko lub długoterminową w zależności od Twoich preferencji
  • Stabilność- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio z zakładem już po okresie 3-6
  • Pełne przeszkolenie i opieka Koordynatora przez cały czas trwania współpracy w zależności od lokalizacji
  • Na start umowę zlecenie z pełnymi składkami zus (możliwość płatnego chorobowego)
  • Możliwość rozwoju i awansu (możliwość wyrobienia dodatkowych uprawnień)
  • Płatny system rekomendacji do pracy (polecaj, pracuj ze znajomymi i zarabiaj za polecenie)
  • Możliwość skorzystania z darmowego transportu pracowniczego w zależności od lokalizacji
  • Dodatkowy pakiet benefitów pozapłacowych
  • Program stypendialny Exact Future- możesz zyskać stypendium na studia do 20.000 zł, więcej szczegółów: https://exactsystems.pl/exactfuture

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Praca na produkcji, Sokołów Małopolski