Oferta pracy

Praca na produkcji

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.

  • Środa Śląska

    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie produkcji

  • Proste prace manualne

  • Obsługa prostych maszyn- przeszkolimy Cię od podstaw

  • Wstępna kontrola jakości

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy (do 2 tygodni)

  • Liczą się dla nas Twoje chęci i zaangażowanie- nie wymagamy doświadczenia ( oferta również dla absolwentów szkół średnich i zawodowych)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz dodatków zmianowych, możliwe dodatkowe premie

  • Pracę w ciekawych projektach dla znanych marek branży motoryzacyjnej, logistycznej, przemysłowej, dla Pań, Panów, studentów zaocznych

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio z zakładem już po okresie 3-6 w zależności od lokalizacji

  • Pełne przeszkolenie i opieka Koordynatora przez cały czas trwania współpracy

  • Na start umowę zlecenie z pełnymi składkami zus (możliwość płatnego chorobowego)

  • Możliwość rozwoju i awansu (współpraca z ZDZ- możliwość wyrobienia dodatkowych uprawnień)

  • Płatny system rekomendacji do pracy (polecaj, pracuj ze znajomymi i zarabiaj za polecenie)

  • Możliwość skorzystania z darmowego transportu pracowniczego w wybranych lokalizacjach

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Program stypendialny Exact Future- możesz zyskać stypendium na studia do 20.000 zł, więcej szczegółów: https://exactsystems.pl/exactfuture

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników