Logo Pracuj.pl

Praca na recepcji/Koordynacja pracy biura

Sodexo Polska Sp. z o.o.O firmie

4 800–5 000
brutto / mies.
  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanu biura oraz planowanie czynności konserwacyjnych
  • Planowanie oraz wdrażanie działań sugerowanych przez dział Security (fire warden, fire drill, BCM)
  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami oraz zarządcą budynkowym
  • Globalne oraz lokalne raportowanie
  • Współpraca z działem Real Estate i Space Management – planowanie i koordynacja działań związanych z przeprowadzkami, remontami, dostawami
  • Monitorowanie wykorzystania budżetu zgodnie z założonym planem
  • Administracja wewnętrznego systemu rezerwacyjnego oraz prowadzenie rezerwacji sal konferencyjnych
  • Koordynacja wewnętrznych wydarzeń, planowanie wewnętrznej komunikacji
  • Przyjmowanie gości wchodzących do biura, wydawanie kart dostępu
  • Przyjmowanie poczty oraz wysyłanie/przyjmowanie przesyłek kurierskich
  • Zarządzanie i rejestracja zużycia środków chemicznych, spożywczych oraz materiałów biurowych
  • Wykonywanie dodatkowych poleceń służbowych od przełożonych
  • Ewentualne dodatkowe obowiązki zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, wysoki poziom kultury osobistej oraz szacunek do drugiej osoby
  • Znajomość pakietu Office - Word/Excel/PowerPoint

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy biurowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku
  • Benefity pracownicze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • Refundacja kosztów za okulary korygujące wzrok
  • Bony na święta

Praca na recepcji/Koordynacja pracy biura, Szczecin