Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praca na sortowni

REGEN WASTE LTD

  • Irlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy chętnych na stanowisko Pracownik Sortowni z możliwością rozpoczęcia

pracy od zaraz.. Wybrani kandydaci będą pracować w naszej sortowni zmieszanych surowców

wtórnych z siedzibą w Newry i będą usuwać zanieczyszczenie z wstępnie rozsortowanych

materiałów tj. zmieszany papier, zmieszane butelki plastikowe.

Większość procesu sortowania odbywa się za pomocą separatorów sitowych, oraz separatorów

optycznych które rozdzielają zmieszane materiały na: papiery, tekturę, plastikowe butelki,

puszki aluminiów, puszki stalowe. Nasze zespół pracuje zgodnie z wysokimi standardami

jakości produkcji, firma również stale inwestuje w modernizację nowego sprzętu i obiektów.

Nasze wymagania

  • Wymagany Status Osoby Osiedlonej

  • Elastyczność do pracy w różnych systemach zmianowych

  • Język angielski nie jest wymagany

To oferujemy

  • Oferujemy kontrakt na 6-cio miesięczny okres próbny, kolejna umowa na stałe

  • Na początek 10.07£ za godzinę

  • Gwarantowana podwyżka stawki godzinowej po przepracowaniu 12 tygodni

  • Weekendowe stawki godzinowe

  • Cotygodniowa premia za punktualność

  • Autobus do i z pracy

  • Po przyjeździe do Irlandii pomagamy w zorganizowaniu zakwaterowania.

  • Na wypadek niespełnienia oczekiwań aplikanta zapewniamy możliwość zarobienia na

  • bilet powrotny.

Re-Gen Waste jest prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w sortowaniu frakcji suchej odpadów komunalnych oraz produkcji paliw alternatywnych ulokowaną w Newry, w hrabstwie Down, pomiędzy Belfastem a Dublinem na terenie Irlandii Północnej.

Więcej informacji na temat firmy dostępnych jest na naszej stronie internetowej: www.regenwaste.com

Przewiń do profilu firmy