Praca w dziale logistyki - Spedytor

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

jednego z naszych klientów działającego w branży transportowej, poszukujemy specjalisty na stanowisko spedytora.

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o odpowiedni przepływ informacji,

  • Wyceny usług dla potencjalnych Klientów,

  • Planowanie przesyłek,

  • Koordynowanie towarów wychodzących,

  • Szacowanie kosztów usług,

  • Fakturowanie Klientów oraz dostawców.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość giełd transportowych: TIMO COM , Trans EU

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy i wysoka efektywność

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które wzrasta po okresie próbnym,

  • Praca w stabilnej i renomowanej firmie.