Oferta pracy

Praca w KFC Polkowice - pracownik restauracji

AmRest Sp. z o.o. - KFC

3 4004 000 brutto / mies.
  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę

  • Przygotowanie produktów z kurczaka i dbanie o jego najwyższą jakość

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji KFC

Nasze wymagania

  • Otwartość i komunikatywność

  • Pozytywna energia i pomysłowość

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Wyznaczanie ambitnych celów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana